Viac o našej spoločnosti

Kúpiť profesionálne gastronomické zariadenia a technológie môže byť dnes vďaka internetu naozaj otázka zopár kliknutí. Avšak gastronómia je veľmi komplexné odvetvie a preto mať za obchodného partnera profesionálny tím s vyše 20 ročnými skúsenosťami sa naozaj vyplatí. Záručný aj pozáručný servis 24 hodín denne, zaškolenie personálu a prispôsobenie sa individuálnym potrebám našich zákazníkov je u nás samozrejmosťou.

Naše služby zahŕňajú v prfej fáze poradenstvo a spracovávanie dispozičného riešenia ako aj vypracovanie podkladov na stavebné úpravy (plyn, odpad, rozvody atď.) profesionálnej kuchyne. Následne sa realizuje dodávka a montáž kompletných technologických riešení, nerezového nábytku a príslušenstva.Vo finálnej fáza zaškolíme personál aby vedeli zariadenia správne používať. Po odovzdaní kompletnej kuchyne sme pre našich klientov nonstop k dispozícii cez telefón a v prípade potreby poskytujeme servis do 24 hodín.

Našimi zákazníkmi sú napríklad hotely, reštaurácie, bary, pivárňe, materské školy, základné školy, stredné a vysoké školy, kultúrne domy, sociálne zariadenia, domovy dôchodcov, ministerstvá, čerpacie stanice, rýchloobčerstvenia, pizzérie a iné.

Našim zákazníkom ponúkame aj možnosť kúpy tovaru na splátky od spoločnosti Quatro.

Aktuálny online katalóg nájdete tu. Ak ste nenašli, čo hľadáte, alebo máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás telefonicky na 0903 247 200 alebo e-mailom na info@gastrotechnologie.sk

Tešíme sa na spoluprácu!